Home   Veli Yorumları

Veli Yorumları

Öncelikle Çocuk Adası’nın 2005 yılından bu yana istikrarlı eğitim vermesi ve iyi eğitmenlerle çalışıyor olması aynı zamanda okul sahibinin de bir eğitmen olması benim için çok önemli. Şefkatin ön planda tutulduğu bir okul. Sosyal aktivitenin de bol olduğu kurumda öğretmenimiz Azime Hanım’ın sonsuz sevgisi, ilgisi, sabrı ve şefkati için sonsuz teşekkürler.

Sinem Aligüllü - Ev Hanımı

Çocuk Adası çocuğumuzun yeni ailesi oldu. İyi ve sosyal bir eğitim sağladığı için, her gün inanılmaz bir yenilikle eve gelmesinde katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Varol Çakır - Kaptan

Çocuklara sevgiyle yaklaşan ve derslerin yanında birçok okul dışı faaliyetlerde çocukları sosyal hayata  da hazırlayan Çocuk Adası Ailesine teşekkür ediyoruz.

Mehmet Tosunoğlu - Mimar

Farklı konseptinizle farklı olduğunuzu her an hissettiriyorsunuz. Önceliğiniz çocukların kendi öz benlikleri ile öz güvenlerini kazanmalarını sağlamak. Çocuklarımızın aileleri ile zaten çok sık ziyaret ettikleri eğlence alanları yerine ilginç inceleme gezilerine götürerek yaşama bakış acılarını geliştiriyorsunuz. Bizde bir Çocuk Adası velisi olarak bu ayrıcalıklardan yararlanıyoruz. Teşekkürler

Arzu Güneş - Yönetici

Aklımın çocuğumda kalmayacağı kadar güvenilir, sevgi dolu, en önemlisi huzurlu bir okul. Okulları gezerken çocukların yüzlerini inceledim. Çocuk Adası öğrencilerinin hepsi gülümsüyordu. Ve benim için en değerli şey çocuğumun mutlu olması ,teşekkürler.

Başak Ayan - Mimar

Okul fobisi olan oğlumu bile çok kısa sürede alıştırdığınız için teşekkür ederim. Sıcak ve sevecen bir ekipsiniz. Çocuk Adası etkinlik ve partileri ile oldukça eğlenceli bir okul.

Aycan Kiriş - Ev Hanımı

Çocuk Adası, Antalya’daki en güvenilir, en iyi eğitim kadrosuna sahip eğitim kurumlarından biridir. Çocuğumun iyi eğitim aldığını ve okulda mutlu olduğunu bilmek bizleri de mutlu ediyor. Çocuk Adası yönetim ve öğretmenlerine sonsuz teşekkürler.

Didem Tokay - Turizm

Öğretmenler ve yönetimden çok memnunuz. Çocuğumuz şu an daha disiplinli. Pikniğe, tiyatroya gidiyorlar. Arkadaşları ile çok iyi anlaşıyor. Okulumuzdan çok memnunuz

Özkan Çay - İşletmeci

Her şeyden önce oğlumun Çocuk Adası’nda olmasından çok memnunum. Emeği geçen bütün öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Okul seçiminde en çok öğretmene ve okula duyduğumuz güven önemliydi bizim için. Çok kısa zamanda çocuğumda büyük ve çok olumlu değişimler görüyorum. Güvenle çocuğumu gönderiyorum. Her şey  için teşekkürler…

Gülay Altun - 2 çocuk annesi :)

Üçüncü çocuğumuzda okulunuzda… Öncekiler gibi onun da emin ellerde olduğunu biliyoruz ve teşekkür ediyoruz.

Mesut Doğramacı - Kronik Baba :)